NALEWARKI

MASTER G TECH

MASTER G TECH jest ultranowoczesną maszyną ciśnieniową przystosowaną do nalewu w butelki szklane i butelki PET. Maszyna posiada elektropneumatyczny system sterowania pracą zaworów nalewających (również w trakcie produkcji) oraz możliwość preewakuacji powietrza (pojedynczej, podwójnej lub potrójnej), co jest szczególnie cenione przez przemysł piwowarski i producentów napojów wrażliwych na tlen. Do niewątpliwych zalet nalewarki należy zaliczyć system automatycznego zamykania obwodów wewnętrznych (C.I.P.), system automatycznego mycia powierzchni zewnętrznych (C.O.P.) i higieniczną konstrukcję modułową. Maszyna jest dostępna w formie monobloku lub trójbloku (płuczka-nalewarka-zamykarka) i ma zastosowanie w liniach o wydajności:

od 5 000 do 70 000 butelek/h

OBSŁUGIWANE PRODUKTY

napoje szczególnie wrażliwe na tlen
piwo
CFT_rgb_payoff_300ppi-2
ULTRAPAK. ŚRODEK LINII

NALEWARKI

MASTER RS

MASTER RS należy do grupy nalewarek ciśnieniowych ze zbiornikiem pierścieniowym, stosowanych do rozlewu napojów gazowanych i niegazowanych w butelki szklane oraz w butelki PET. Maszyna jest dostępna w formie monobloku lub trójbloku (płuczka-nalewarka-zamykarka) i ma zastosowanie w liniach o wydajności od 5 000 do 70 000 butelek/h.

OBSŁUGIWANE PRODUKTY

soki nalewane na gorąco lub na zimno
wody i napoje niegazowane
wody i napoje gazowane
wina musujące i spokojne
likiery i napoje alkoholowe
piwo i cydr

MAGIC HF

MAGIC HF jest maszyną przeznaczoną do nalewu napojów niegazowanych na gorąco i na zimno. Specjalna konstrukcja zaworów, duże średnice elementów prowadzących opakowania, skuteczne procedury mycia i dezynfekcji, jak również możliwość nalewu w każdy rodzaj opakowania (puszka, butelka PET, butelka szklana) sprawiają, że MAGIC HF jest szczególną propozycją dostępną na rynku. Maszyna wyposażona w zbiorniki zewnętrzne i jest produkowana w formie monobloku lub trójbloku (płuczka-nalewarka-zamykarka). MAGIC HF ma zastosowanie w liniach o wydajności od 5 000 do 60 000 butelek/h.

OBSŁUGIWANE PRODUKTY

napoje izotoniczne i energetyczne
napoje witaminizowane
napoje niegazowane
ice tea i ice coffee
soki i koktajle

ULTRAPAK. ŚRODEK LINII

NALEWARKI

MASTER PET

MASTER PET jest maszyną ciśnieniową ze zbiornikiem centralnym, dedykowaną do rozlewu w butelki PET, dostępną w formie monobloku lub trójbloku (płuczka-nalewarka-zamykarka), wykorzystującą sposób prowadzenia butelki za szyjkę. Znajduje ona zastosowanie w liniach o wydajności od 5 000 do 70 000 butelek/h.

OBSŁUGIWANE PRODUKTY

wody i napoje niegazowane
wody i napoje gazowane
piwo i cydr

MAGIC PET

MAGIC PET jest nalewarką grawitacyjną ze zbiornikiem centralnym, dedykowaną do rozlewu w butelki PET, dostępną w formie monobloku lub trójbloku (płuczka-nalewarka-zamykarka), wykorzystującą sposób prowadzenia butelki za szyjkę. Znajduje ona zastosowanie w liniach o wydajności od 5 000 do 70 000 butelek/h.

OBSŁUGIWANE PRODUKTY

soki owocowe i warzywne
napoje niegazowane
wody niegazowane

od 5 000 do 70 000 butelek/h

DOZOWNICE

WEIGHTECH

WEIGHTECH jest ultranowoczesną napełniarką wagową zaprojektowaną specjalnie do dozowania płynnych produktów spożywczych i płynów technicznych.
Zastosowanie różnych algorytmów ważenia pozwala na osiągnięcie maksymalnej dokładności w różnych warunkach temperaturowych (maszyny są wyposażone w samoregulujący się system adaptacji do zmiennych temperatur i lepkości produktów). Do innych zalet WEIGHTECH zaliczamy: możliwość kontynuacji produkcji z wyłączeniem jednego z zaworów (w przypadku awarii zaworu dozującego lub czujnika wagowego), możliwość regulacji ciśnienia wewnątrz zbiornika, automatyczny odrzut błędnie napełnionych opakowań z generowaniem raportów statystycznych i powtarzających się błędów (minimalna i maksymalna masa, średnia waga, sigma, całkowita wydajność, ilość odrzucanych pojemników, całkowity czas produkcji).
WEIGHTECH to najlepsza propozycja na rynku. Dzięki standaryzacji procesów produkcyjnych dostępna w szczególnie atrakcyjnej cenie.

OBSŁUGIWANE PRODUKTY

oleje jadalne i oliwa, oleje silnikowe i płyny techniczne, sosy i zalewy, soki i nektary

POWERTECH

POWERTECH jest wolumetryczną dozownicą tłokową przeznaczoną do produktów z zawartością cząstek, przygotowaną do pracy z puszkami, butelkami i słoikami. Unikalna konstrukcja zaworów zapewnia dozowanie dużych cząstek bez ryzyka ich uszkodzenia. Na wyróżnienie zasługują przede wszystkim poniższe cechy maszyny: automatyczne nastawy receptur z panelu HMI, kompaktowy charakter, możliwość całkowitego opróżnienia maszyny bez strat produktu, system automatycznego zamykania obwodów wewnętrznych (C.I.P.) i system automatycznego mycia powierzchni zewnętrznych (C.O.P.). Maszyny POWERTECH pracują z wydajnościami do 40 000 opakowań /h.

OBSŁUGIWANE PRODUKTY

produkty płynne i półpłynne z zawartością cząstek