ULTRAPAK. ŚRODEK LINII

Zamykarki do puszek

Naszą ofertę uzupełniają seamery, czyli zamykarki do puszek aluminiowych, stalowy, plastikowych i kartonowych. Dla potrzeb przemysłu napojowego montujemy je w naszych monoblokach i są one dostępne już w wersji jednogłowicowej.

Dla aplikacji spożywczych występują one w wersji wolnostojącej, jak również w postaci instalacji w komorze próżniowej (co ma zastosowanie w przypadku produktów szczególnie wrażliwych na utlenianie, takich jak kukurydza, groch, mięso, ryby…).

CFT_rgb_payoff_300ppi-2

od 1 do 12 głowic zamykających
od 2 000 do 90 000 puszek na godzinę

ULTRAPAK. ŚRODEK LINII

Zamykarki

ULTRAPAK posiada bogaty asortyment zakręcarek firmy ZALKIN ® wykorzystywanych do zamykania opakowań twardych zakrywkami wciskanymi, plombowanymi, wkręcanymi i mieszanymi (typu „pilfer proof premium”). Na szczególne wyróżnienie zasługują wieżyczki do aplikacji triggerów, pompek i atomizerów. Jedno i wielogłowicowe zamykarki ZALKIN dostępne są zarówno w postaci jedno- i dwuwieżowych maszyn wolnostojących, jak też w formie wieżyczek montowanych w monoblokach. Naszą ofertę uzupełniają dodatkowe akcesoria, takie jak podajniki zakrywek, sortowniki, mechanizmy transferowe typu „pick & place” oraz zaawansowane technologicznie głowice zamykające gwarantujące najwyższą jakość aplikacji.

ZALKIN jest wysoko cenionym dostawcą zamykarek dla przemysłów: napojowego, kosmetycznego, chemicznego, mleczarskiego i farmaceutycznego.

od 1 do 40 głowic
od 600 fiolek na godzinę do 1600 butelek na minutę