ZIP TECH

ZIP TECH

WPROWADZENIE

Węgierska firma ZIPTECH jest producentem innowacyjnych kompletnych instalacji procesowych do produkcji piwa, wina i napojów.

Szeroka gama urządzeń oraz know-how 100-osobowego zespołu specjalistów ZIPTECH, w skład którego wchodzą m.in: inżynierowie, elektrycy, spawacze, programiści, piwowarzy i winiarze zaspokoi potrzeby produkcyjne każdego inwestora.

ROZWIĄZANIA

Kliknij w poniższy link i przejdź na dedykowaną podstronę, aby bliżej poznać portfolio firmy ZIPTECH, gdzie szczegółowo prezentujemy:

INDYWIDUALNE TRAKTOWANIE KAŻDEGO PROJEKTU

Misją ZIPTECH jest rozwój, produkcja i certyfikacja urządzeń w ścisłej współpracy z Klientem.

Wysokiej jakości produkt końcowy został zaprojektowany tak, aby spełniać wymagania techniczne, biznesowe i jakościowe naszych klientów.
Każdy nowy projekt traktujemy jako nowe i unikalne doświadczenie tak, aby zaspokoić indywidualne potrzeby Twojego zakładu.

Od wstępnego layoutu do instalacji pod klucz, zapewniamy wsparcie techniczne, technologiczne, informacyjne…
Klient ma spełniać swoje pragnienia, ZIPTECH dostarcza pełne wsparcie.

PIONIERSKA & INNOWACYJNA TECHNOLOGIA

Konstrukcja i charakterystyka zbiorników oraz stopień automatyzacji systemów ZIP SMART spełni unikalne potrzeby produkcyjne Klienta. W efekcie redukowany jest ślad węglowy, co daje znaczne oszczędności energii.

ROZWÓJ KLIENTA = ROZWÓJ ZIPTECH

Naszym pragnieniem jest zapewnienie bezkompromisowej jakości urządzeń i pełnego wsparcia serwisowego.
Nasz dział R&D wsłuchuje się również w opinie klientów, których cenne uwagi pomagają w ciągłym doskonaleniu sprzętowym i programowym.
Uczciwe, godne zaufania i długoterminowe partnerstwo to priorytety firmy ZIPTECH.

ZIPTECH... ZAWSZE PO TWOJEJ STRONIE

Nasz interfejs i oprogramowanie ZIPMATIC 2 w wygodny sposób, szybko i łatwo pomaga zdalnie rozwiązywać problemy i odpowiadać na bieżące zapytania piwowarów.

Prosimy o kontakt z Przedstawicielem:
– Pan Dawid Bąk: dawid@zipbier.com
– lub o kontakt telefoniczny pod numer: 56 622 92 69

ZIPTECH - W LICZBACH