FT SYSTEM – KONTROLA I INSPEKCJA

Firma FT SYSTEM jest wiodącym producentem systemów monitoringu linii rozlewniczych i pakujących. Zakład FT SYSTEM zlokalizowany jest w Alseno,
w regionie Emilia-Romania, miejscowości położonej 40 km na zachód od Parmy i 120 km od międzynarodowego portu lotniczego w Bolonii.

FT SYSTEM kładzie szczególny nacisk na precyzję kontroli oraz dokładność selekcji wadliwych opakowań, a także na ergonomię swoich urządzeń i intuicyjny charakter paneli operatorskich i software’u. Szczególnie ważnym aspektem jest dla nas monitoring stanu technicznego i powtarzających się błędów maszyn rozlewniczych, zamykających, pakujących i głowic etykietujących.

Wydajność inspektorów FT SYSTEM kształtuje się w przedziale od 1000 – 100 000 opakowań na godzinę przy jasno postawionych kontraktowych gwarancjach technologicznych.

Współpraca ULTRAPAK z firmą FT SYSTEM trwa nieprzerwanie od 2006 roku. Dzięki niej na terenie Polski zainstalowanych zostało wiele specjalistycznych systemów kontrolnych i segregacyjnych zarówno w małych firmach o skali kraft jak i w dużych koncernach krajowych i międzynarodowych.

Ponadto firma ULTRAPAK posiada uprawnienia i zezwolenie Państwowej Agencji Atomistyki na instalację i uruchomienie urządzeń X RAY, wytwarzających promieniowanie jonizujące, stosowanych do kontroli poziomu nalewu.

Urządzenia te znajdują zastosowanie w przemyśle browarniczym, napojowym, olejarskim, kosmetycznym, petrochemicznym, chemicznym oraz spożywczym.

Zadowoleni Klienci FT SYSTEM

zadowoleni klienci FT SYSTEM
monitoring linii rozlewniczych