PASTERYZATORY PRZEPŁYWOWE

PASTERYZATORY PRZEPŁYWOWE

Jesteśmy dostawcą pasteryzatorów do gotowego syropu, gotowego napoju, ice tea, soków i sosów pomidorowych, o wydajności od 500 do 60 000 l / h, przeznaczone do linii do napełniania na zimno na gorąco i aseptycznie.

Gotowe napoje mogą wymagać odpowiedniej obróbki w zakresie stabilizacji chemicznej, fizycznej i mikrobiologicznej, która może obejmować do trzech odrębnych etapów, takich jak: odpowietrzanie, homogenizacja i pasteryzacja.

Zakłady współpracujące z Ultrapak projektują i produkują systemy, które są w stanie wykonać powyższe zabiegi spełniając najbardziej zróżnicowane potrzeby i wymagania Klienta.

Nasze wymienniki ciepła dostępne są w wersji pasteryzatorów rurowych i płytowych. Są one przystosowane m.in. do napojów gazowanych, takich jak: piwo, napoje energetyczne, napoje klarowne, czy produkty z udziałem cząstek.

Dzięki opracowaniu specjalnego systemu recyrkulacji można zagwarantować odzysk energii nawet powyżej 90%.

Pasteryzatory mogą współpracować z naszymi monoblokami oraz istniejącymi nalewarkami Klienta. Przeznaczonymi do rozlewu produktów niegazowanych na gorąco, gdzie ważna jest odpowiednia recyrkulacja produktu (w zakresie od 5% do 100%) oraz zastosowanie systemów odgazowywania z odzyskiem aromatów oraz z homogenizacją.