MASZYNY AUTOMATYCZNE (KEG)
commac - dystrybucja maszyn
cft - dystrybucja maszyn
commac - dystrybucja maszyn
cft - dystrybucja maszyn

SYSTEMY AUTOMATYCZNE BECZEK KEG

Wśród automatycznych systemów depaletyzacji, mycia, sterylizacji, nalewania i pakowania napojów w beczkach KEG dowolnej wielkości rozróżnia się maszyny pracujące bez znaczącej ingerencji człowieka w zakresie wydajności od 40 do 240 KEGÓW / H.

LINIE automatyczne COMAC zostały zaprojektowane do automatycznego prowadzenia cykli mycia i napełniania oraz przemieszczania i paletyzacji w linii stalowych beczek KEG i KEG PET.

Różnorodność dostępnych akcesoriów i głowic pozwala na pracę z KEGAMI plastikowymi różnych dostawców: Polikeg®, Ecokeg®, Dolium®, Petainer®, Key Keg®, czy Slim Line®. Jesteśmy w stanie dopasować nasze urządzenia również do innego typu kegów (a nawet dostarczyć również maszyny maszynę do wydmuchu kegów własnych).

Rodzaj i ilość maszyn tworzących taką linię zależy od potrzeb produkcyjnych Klientów i od złożoności instalacji i funkcji sterowania myciem, sterylizacją, nalewem i wielkością oraz ilością formatów beczek KEG.

W zależności od wydajności maszyny i wymaganych cykli mycia beczek KEG firma COMAC oferuje następujące modele automatycznych maszyn myjąco – napełniających, stanowiących serce każdej automatycznej linii KEG:

MODEL PORTOFINO

Z jedną głowicą myjącą, jedną głowicą do sterylizacji parą i jedną głowicą napełniającą.

Wydajność od 30 do 36 KPH 

MODEL CAPRI

Z dwiema głowicami myjącymi, jedną głowicą do sterylizacji parą i jedną głowicą napełniającą.

Wydajność od 50 do 55 KPH.

MODEL SIENA

Z trzema głowicami myjącymi, jedną stacją do ociekania ługu i jedną głowicą napełniającą.

Wydajność od 60 do 70 KPH.

Maszyny i linie do beczek KEG

MODEL TRIESTE

Z trzema głowicami myjącymi, jedną stacją do ociekania ługu, jedną głowicą do sterylizacji parą i jedną głowicą napełniającą. Wydajność od 60 do 70 KPH.

MODEL VERONA

Z czterema głowicami myjącymi, jedną stacją ociekania ługu, jedną głowicą dozującą. Wydajność od 60 do 75 KPH.

MODEL BOLOGNA

Z czterema głowicami myjącymi, jedną stacją ociekania ługu, jedną głowicą do sterylizacji parą, jedną głowicą dozującą. Wydajność 60 do 80 KPH.

MODEL TORINO

Z pięcioma głowicami myjącymi, jedną stacją do ociekania ługu i jedną głowicą napełniającą. Wydajność od 60 do 80 KPH.

MODEL MILANO

Z pięcioma głowicami myjącymi, jedną stacją do ociekania ługu, jedną głowicą do sterylizacji parą i jedną głowicą napełniającą. Wydajność od 60 do 80 KPH.

Wyższe wydajności linii uzyskiwane są poprzez szeregowe i równoległe łączenie w/w maszyn w zespoły linii wyposażone w automatyczne roboty depaletyzujący i paletyzujące, jak również kontrolery szczelności beczek KEG.

Kompletna linia beczek KEG może składać się z wielu maszyn, w zależności od wymaganej wydajności.

PLC wyposażony w HMI umożliwia użytkownikowi ustawienie i sprawdzenie wszystkich parametrów pracy maszyn i synchronizację sterowania linii.

Szczególnym uzupełnieniem naszej oferty są automatyczne końcówki linii służące do depaletyzacji i do paletyzacji stalowych beczek KEG zwrotnych i jednorazowych KEGÓW PET, jak również bogata lista akcesoriów do aplikacji zakrywek, znakowania, etykietowania i kontroli beczek KEG. 

Maszyny automatyczne - beczki keg
Półautomatyczne nalewarki beczek KEG
Półautomatyczne nalewarki KEG